Koneinsinöörikilta juhlii 103-vuotista taivaltaan 10.3.2018.
Muista, että avecien pitää ilmoittautua erikseen!
Cocktail-tilaisuus on lähtökohtaisesti kutsuvieraille.

Tervetuloa mukaan juhlimaan!


Juhlaohjelma

Lauantai 10.3.
15.00 Cocktail -tilaisuus
K1-rakennus, Otakaari 4
18.00 Pääjuhla
Sokos Hotel Presidentti
23.30 Jatkot
Paikassa X
Sunnuntai 11.3.
12.00 → Silliaamiainen
Smökki

Illalliskortin hinta opiskelijoilta 85 €, valmistuneilta 90 €.
Silliaamiaisen hinta on 15 €.

Ilmoittautuminen alkaa kutsuvieraiden osalta 1.2. klo 12:00 ja killan jäsenten osalta 12.2. klo 12:00. Kutsuvierasilmoittautuminen päättyy 11.2. 23:59.

Mikäli tunnet kuuluvasi kutsuvieraiden joukkoon, mutta et ole syystä tai toisesta saanut kutsua 1.2.2018 mennessä, ota yhteyttä Kalle Kekäläiseen.

Pukukoodi: Juhla- tai tumma puku, akateemiset kunniamerkit.

Lisätietoja aiheesta:
CN103-vastaavat
Kalle Kekäläinen, Olli Kekäläinen
:=:TUtFMW96eWduRjVtcUpnMW96eWduSE91TEprMG9sNXpuRD09:=:

Ilmoittautuminen on päättynyt.

Lue lisää tietojen tallentamisesta rekisteriselosteesta.

Ilmoittautuminen on sitova!

Huom, tällä hetkellä ilmoittautumisvahvistus saattaa mennä Gmailin roskapostikansioon. Mikäli näin tapahtuu, klikkaathan tähän ystävällisesti: Ei roskapostia

Ilmoittautuneet

  1. An Cong
  2. Matti ylikontiola (Faniklubi)
  3. Martti Vuori (Faniklubi)
  4. Kalle Nurmi (Minkä tähden?)
  5. Rene Leino (Faniklubi)
  6. Ville Ääri
  7. Alex Suomala (Lukkari/Plk)
  8. Kalle Kekäläinen
  9. Suvi Rantamäki (Teekkarijaosto)
  10. Johanna Vuorelma (TJ18)
  11. Jonne Itäpuro (Teekkarijaosto)
  12. Vilma Vartiainen
  13. Veera Lehto (Laura Tuomainen)
  14. Joona Stenman
  15. Erna Virtanen (Teekkarijaosto)
  16. Elena Pitkänen (Teekkarijaosto)
  17. Taneli Härmä (Teekkarijaosto 2018)
  18. Olli Kekäläinen
  19. Neea Nieminen (Kulosaari Lounge)
  20. Laura Tuomainen (Kermakaramellit)
  21. Paavo Pietikäinen (HHH)
  22. Anu Juvonen (Teekkarijaosto)
  23. Henri Lönn (KIKH08/HHH)
  24. Maija Ruikka (KIKH08/HHH)
  25. Joel Kauppi (TJ18)
  26. Tuukka Löytynoja (HHH)
  27. Jonas Korpela (Faniklubi)
  28. Heidi Strengell (Kappas kehveliä)
  29. Janne Mattila
  30. Karri Pönni (Kulosaari Lounge)
  31. Kimmo Saira (ROPOH18)
  32. Niilo Viitanen (Faniklubi)
  33. Alisa Lehtinen (EHUL)
  34. Niko Erä-Esko (Kulosaari Lounge)
  35. Markus Nevalainen
  36. Niki Vihtola (Kulosaari Lounge)
  37. Lassi Liimatainen (Kulosaari Lounge)
  38. Aino Nyrhinen (Kulosaari Lounge)
  39. Johan Rahikainen (Sikapöytä)
  40. Saku Tuominen (Sikapöytä)
  41. Petter Selänniemi
  42. Annukka Laurila (ROPOH18)
  43. Milla Partanen (Kermakaramellit)
  44. Saara Kemppainen (Lukkari)
  45. Markus Järvelä (HHS)
  46. Jaakko Kiviluoma
  47. Markus Ylänen (KIKH08/Minkä tähden?)
  48. Noora Torpo
  49. Tommi Lintilä (Minkä tähden?)
  50. Anni Kankare (ROPOH18)
  51. Marika Suominen (MK hallitus)
  52. Paula Riipi
  53. Gary Marquis
  54. Lily Hernandez-Marquis
  55. Tuomas Rantataro (TJ18, mieluiten keskelle jaostoa Anun kanssa)
  56. Matti Nurmi (Sinisorsa consulting)
  57. Salla Köylijärvi (Sinisorsa consulting)
  58. Salla Tyynilä
  59. Valtteri Vuorinen (IE)
  60. Maria Romanova (IE)
  61. Joose Haavanlammi (IE)
  62. Oliver Aarrelampi (IE)
  63. Jari Isaksson (Sinisorsa consulting)
  64. Milla-Mari Vastavuo (Sinisorsa consulting)
  65. Eero Kokkonen (IE)
  66. Joonas Lehtovaara (Minkä tähden?)
  67. Katarina Varteva (Yrityssuhdetoimikunta)
  68. Veeti Paju (YTMK)
  69. Mia Roslund (YTMK)
  70. Johannes Salmisaari (YTMK)
  71. Sanni Vilmi (YTMK’18)
  72. Pinja Hokkanen (YTMK18)
  73. Anna Palonen (KIKH98 ja ystävät)
  74. Turkka Jäppinen (KIKH98 ja ystävät)
  75. Inka Sajakoski (Daniel Barriskell)
  76. Daniel Barriskell (Inka Sajakoski)
  77. Tiina Korhonen (IE)
  78. Eetu Kejonen (KIKH08/Markus Ylänen)
  79. Talvikki Jalas (IE)
  80. Ville Ristimäki (KIKH08/HHH)
  81. Julius Luukkanen (Tuukka ja Paavo)
  82. Essi Siponen
  83. Pekka Korhonen (KIKH98 ja ystävät)
  84. Outi Korhonen (KIKH98 ja ystävät)
  85. Ville Myllylä
  86. Mikko Heliö (Faniklubi)
  87. Tuomas Sipiläinen (YTMK)
  88. Jukka Viljanen (KIKH08)
  89. Paavo Hietala (Teekkarijaosto 2018)
  90. Tuomo Leino (Teekkarijaosto)
  91. Vili Kurppa (TJ18)
  92. Jessica Mason (Teekkarijaosto 2018)
  93. Juho Norema (Janne "Tallikielto" Mattila)
  94. Mikko Mattila (KIKH08/HHH)
  95. Airi Antikainen
  96. Riku Latokartano (Marika päättää)
  97. Emilia Jurvanen (ROPOH18)
  98. Taru Jormakka (Faniklubi)
  99. Jani Pusula (Vili Kuosmanen/Faniklubi)
  100. Vili Kuosmanen (Jani Pusula/Faniklubi)
  101. Suvi Koski (Avec)
  102. Janika Kanto
  103. Antti Honkanen (Kappas kehveliä)
  104. Suvianna Asumus (Kappas kehveliä)
  105. Noora Salminen (Teekkarijaosto)
  106. Sini Tuulia Huhtinen (SIKH18)
  107. Leo Kivikunnas (SIKH18)
  108. Aarni Halinen (SIKH18)
  109. Samuli Cederström (SIKH18)
  110. Pinja Venäläinen (SIKH18)
  111. Eero Järvinen (SIKH-18)
  112. Janne Kleemola (SIKH18)
  113. Taneli Myllykangas (SIKH18)
  114. Lassi Mölsä (SIKH18)
  115. Jami Hyytiäinen (SIKH 18)
  116. Joni Tarkiainen
  117. Juliaana Juurakko
  118. Emma Ojas
  119. Heikki Hynynen
  120. Ville Majuri (Hausk. vanh. set., miel. PLK)
  121. Selina Sundström
  122. Minna Vierimaa (IE)
  123. Marika Honka (SIKH18)
  124. Kiia Einola (SIKH18)
  125. Juho Luoranen (PLK)
  126. Tuike Rantanen
  127. Jaakko Majuri (PLK, Ville Majuri)
  128. Nicolas Saulny (HHH)
  129. Aamos Varesmaa (ROPOH18)
  130. Ville Eronen (Jaakko Majuri)
  131. Jani Kalasniemi (KIKH08)
  132. Maiju Kangas (KIKH08)
  133. Meeri Pitkänen
  134. Timi Tiira (SIKH18)
  135. Anette Hämäläinen (Meri Ikäheimo)
  136. Eevertti Mänty
  137. Ola-Pekka Laiholahti
  138. Sara Salmu (Kulosaari Lounge)
  139. Matti Peltola (Sinisorsa consulting)
  140. Elina Seppä (Sinisorsa consulting)
  141. Lauri Kärpänoja (YTMK)
  142. Samuli Vehkomäki
  143. Janna Hiltunen
  144. Riikka Matala
  145. Saana Luukkanen
  146. Sanna Artes (Anni Kankare)
  147. Veikko Immonen (KIKH08)
  148. Kalle Jalava
  149. Tytti Kuusikko (KIKH08)
  150. Meri Ikäheimo
  151. Anni Niemelä
  152. Lauri Nyrhilä (Teekkarijaosto)
  153. Oskari Räsänen
  154. Ørjan Andreassen
  155. Torbjørn Gundersen
  156. Joonas Skogström (HHH)
  157. Viivi Malkki (HHH)
  158. Sampo Hanhirova
  159. Marko And
  160. Emilia Luu (Marttakerho)
  161. Masi Tammela (TERES)
  162. Tuomo Vilska (TERES)
  163. Sophia Heyl (TERES)
  164. Elisa Kärki
  165. Johannes Huovinen (HHS/Kermakaramellit)
  166. Hugo Lennart Casao (Kulosaari Lounge)
  167. Katriina Ruskeeniemi (Kappas kehveliä)
  168. Mikko Jokela (ROPOH18)
  169. Leevi Mattila (mafe)
  170. Samuli Kumpulainen (ROPOH18)
  171. Lauri Linnonmaa (TERES)
  172. Kalle Laakso (ROPOH18)
  173. Joakim Heinolainen (Kulosaari Lounge)
  174. Oskari Takala (ropo)
  175. Eetu Veikkanen (Ananakset)
  176. Viktor Törhönen (Faniklubi)
  177. Sampo Simolin (Ananakset)
  178. Lotta Kyläkallio (Kulosaari Lounge)
  179. Valtteri Keto
  180. Martta Vuorio (TERES)
  181. Julianna Jääsvuo (Kappas kehveliä)
  182. Henri Ahoste (ROPOH18)
  183. Lotta Örså (Kappas kehveliä)
  184. Aino Salmi (Ananakset)
  185. Serge Skorin (Ananakset)
  186. Antti Heinonen (Mafe)
  187. Helm Savolainen (Kermakaramellit)
  188. Tuukka Mustapää (Minkä tähden?)
  189. Anni Hekali (Marttakerho)
  190. Riku Salmivaara (TERES)
  191. Jenny Salo (Kulosaari Lounge)
  192. Pia Heinonen
  193. Laura Pikkarainen (Marttakerho)
  194. Aleksi Aalto (HHS/Kermakaramellit)
  195. Eeti Ahola (Paula Riipi, KIKH17)
  196. Oona Voutilainen (ROPO)
  197. Jaakko Pere (Kulosaari Lounge)
  198. Taija Hopealaakso (Kulosaari Lounge)
  199. Juho Paloheimo (Härät)
  200. Marianne Sola (Kulosaari Lounge)
  201. Simo Simolin (Ananakset)
  202. Leeni Nieminen (Marttakerho)
  203. Mikko Savolainen (Ananakset)
  204. Julia Skorin (Ananakset)
  205. Tuukka Virkki (HHH/HHS)
  206. Ida Iso-Kungas (Ananakset)
  207. Aukusti Kankaanpää (Kermakaramellit)
  208. Frans Antila (Härät)
  209. Topias Tyystjärvi (Mafe)
  210. Roosa Helena Selkämaa (Kermakaramellit)
  211. Emmi Silfverberg (Kermakaramellit)
  212. Eveliina Rauko (Kermakaramellit)
  213. Antton Äijälä
  214. Joel Raikamo (Faniklubi)
  215. Amena Hussain (Marttakerho)
  216. Ali Ouzir (TERES)
  217. Jami Qvisen (Kulosaari Lounge)
  218. Veera Sairanen (Kappas kehveliä!)
  219. Lauri Seutu
  220. Jussi Impiö (TiKH18)
  221. Lasse Liimatta (tikh18)
  222. Sami Puustinen (Joku kenet vielä vois tunteakin...)
  223. Niko Kinnunen
  224. Emilia Ängeslevä (KKH18)
  225. Joonas Sipiläinen (KKH18)
  226. Lotta Wallinmaa (KKH18)
  227. Wade Välitalo (YTMK)
  228. Jouni Ilves
  229. Minna Kassila
  230. Katariina Helin
  231. Mikko Sihvola
  232. Ilkka Hiirsalmi
  233. Jaakko Lehtinen (YTMK’18)

Juhlassa mukana

konecranes

alten

ril

weber

vahanen

tek

sweco

yit

academic

valmet